Stavební pozemek Brookeland, Rayburn Country Resort v USA Texasu

Podnikání, vystěhování nebo trvalé bydlení v USA?

Nabízíme 3 stavební pozemky, každý o velikosti 1.4 akr. 

Veškeré sítě u pozemku (voda, elektřina, kanalizace)

Co pozemek, to 2 parkovací místa, 

Každý pozemek má možnost u pláže zdarma kotvit jednu jachtu.

Vše lze řídit online přes internet, jako jsou: poplatky / á rok (cca 270,00 USD)

stavební povolení pro daný pozemek lze taktéž vyřídit přes internet a to na: https://rayburncountryresort.com/association

Nynějším majitelem je firma IDEA COMUNICATIVE s.r.o., tedy provozovatel Antikart.cz

Sam Rayburn Reservoir je vodní nádrž ve Spojených státech v Deep East Texas , 70 mil (110 km) severně od Beaumont . Přehrada je napájena řekou Angelina , hlavním přítokem řeky Neches . Přehrada je proti proudu od Velké husté národní rezervace. Přehrada je provozována americkou armádou, (kvůli strategickému umístění ((výroba elektřiny pro 3/4 Texasu, jakož i napájení domácností v Texasu)proto je celý resort 24 hodin / den armádou monitorovaný. Nikdo bez povolení vlastníka se do resortu nedostane, proto je zde i 0 kriminalita.

I když se jedná o odloučenou komunitu, je to jen kousek autem z mnoha metropolitních oblastí. Přibližně 20 minut severně od historického Jasperu, 45 minut od Lufkinu, 1,5 hodiny od Beaumontu, 2,5 hodiny od Houstonu, 2 hodiny od jezera Charles Charles a 3,5 hodiny od Dallasu, je to cíl, ke kterému se snadno dostanete a je schopen pojmout většinu vašich potřeb. 

Školy, úřady, lékaři a další potřebné zázemí je do 16 minut od resortu (Jasper) více na www.reyburncountryresort.com

Standardní cena pozemků stejné kvality, jako je tento se pohybuje dle mapy cen pozemků + - 230 000 USD. Sami si vyhledejte ceny pozemků v této lokalitě.

Tento pozemek se nachází ve skvělé čtvrti s horní částí vybavení, vč. možnosti využívat velký bazén (pro ty, co nemají chuť plavat v jezeře) Country club, club-house restauraci, nové golfové hřiště postavené za 6.000 000 USD! 

Iv zimních měsících tento resort funguje na plné obrátky, je tu vybudována super lyžařská sjezdovka na které se tu proháněl i bývalý president Donald John Trump! 

pozemek je velmi blízko k jezeru, na kterém si můžete vychutnat rybaření ( tato oblast je celosvětově známá díky své rozsáhlé rybářské oblasti a každý rok se zde pořádají mnoho turnajů. Ryb je tu spousta druhů, vč.sumců) vodní lyžování, plavba na jachtě, a další zábavné aktivity tohoto jezera.

Podnikání se zde rozrůstá díky průmyslovému parku, nejmodernějším letištěm, Jasper Memorial Hospital, tak dostatek business příležitostí třeba v provozování uměleckých galerii, prodejem starožitností či provozování vaší restaurace.

Prodávaný pozemek jsme si pořizovaly za účelem investice do nemovitostí, za účelem jejich následného pronájmu. Na pozemku se dá vystavět celkem několik (řadových či samostatných domků) Výstavba není limitovaná časem.

V současné době se cena pronájmu v tomto resortu pohybuje pro 4 člennou skupinu den/ do 1.200 USD! Pronájmy jsou většinou rok dopředu zarezervovány! zde odkaz na vyhledání pronájmu v této lokalitě: https://rayburnrealty.happystay.com/en/rentals/search?utf8=%E2%9C%93&display=photos&checkin=&checkin=&checkout=&checkout=&guests=4&internet=0&internet=1&lake_front=0&lake_front=1&lake_view=0&pets_considered=0&commit=Hled%C3%A1n%C3%AD

V resortu také funguje 24 hodin správce s početným týmem, který se vždy rád postará o chod Vašeho objektu - jakožto dohled nad stavbou, údržbou, kontrolou nebo dohlíží na Váš majetek v případě že nemovitost pronajímáte. 

Né každý stát v USA dává možnost cizincům vlastnit jejich půdu. Texas je jednou z mála zemí v USA, který s prodejem půdy cizincům nemá žádný problém.
5,100,000.00 Kč
price incl. VAT excl. VAT 4,214,876.03 Kč