Porcelánová sada Rosenthal - Versace Icarus a Versace Medusa

Porcelánová sada Rosenthal - Versace Icarus a Versace Medusa

Versace a Rosenthal, synonyma dokonalosti a vysoké kvality. Rosenthal spojuje tradici a inovace, zatímco Versace je celosvětově známý pro svůj jedinečný a luxusní půvab.

3 talíře o průměru 27 cm.

3 hluboké talíře o průměru 22,5 cm

1 solnička a 1 pepřenka výška 10 cm.

  • Jeden talíř se prodává minimálně za 4.000,-Kč a výše : https://www.alamaison.cz/rosenthal-versace-medusa-blue-talir-27-cm/

  • Chcete zaplatit kreditní kartou? rádi Vám vystavíme fakturu s QR kód a máte zaplaceno raz-dva

    Veškeré zboží máme skladem na adrese naší prodejní galerie: Praha 5, Xaveriova 53 - Malvazinky. Otevřeno každý všední den od 09:00 do 20:00, v Sobotu od: 09:00 do 14:00. Po domluvě se zákazníkem otevřeno kdykoliv.

Versace a Rosenthal jsou oba synonymem dokonalosti a vysoké kvality. Rosenthal vděčí za svou mezinárodní pověst své schopnosti vždy kombinovat tradici a inovaci a zároveň Versace je známá po celém světě pro své jedinečné kouzlo a luxus. Spolupráce mezi těmito renomovaných firem, byla založena jako jedna z prvních služeb kolekce "Rosenthal meets Versace": dále jen "Medusa" service Gianni Versace patřící do "Ikarus" kolekci, která odráží více než kdy jindy jedinečný svět bohatství a Versace barvami.
Klíčovým bodem této kolekce je bohatá zlatá medúza hlava, nezaměnitelné znamení uznání Versace, obklopen expresivní barokní výzdobou. Hlava Medúzy je - ve středu - na všechny poháry a všechny džbány, stejně jako na všech pokrmů velkých i malých z "Medusa" kolekce. Reálné šlechtici barvy - jasně červené, elegantní zlaté a černé - a náročné návrhy a filigránské ozdoby dát na hlavu Medusa je barevný rám přepychovou eleganci neslýchaného. Dále jen "Medusa" Sbírka obsahuje kompletní jídelní servis a kávový servis, stejně jako doplňky. Velké hrnky snídaně cappuccino káva a mléko, polévkové talíře a mísy jsou součástí jeho sbírky jako vzácný dar velmi osobních doplňků, jako je prsten ubrousku, svícny, vázy a elegantní kuřáckých sady. Obě skleněné sbírky "Medusa Lumière" a "meandr", a dokonce i kolekce příborů "Medusa Gold" dokončit elegantní barevné tabulky v jedinečném světě Versace stylu.
Prostřednictvím dekorací ze symbolů, starověkých prvky a odkazy na mytologii je vyvolán různé fiktivní scénáře. Versace dokáže vytvořit fantastické světy, než kdy jindy s použitím luxusní porcelán, křišťál a příbory z Rosenthal s kvalitou až do nejvyšších očekávání. V každém výrobku jsou kvalitní materiály zpracovávány ve většině mistrovský způsoby. Versace vždy dokáže vytvořit most mezi minulostí a ultramoderní vytváření nadčasových důvodů a ve všech směrech se pohybovat s dobou. Harmonie Z těchto důvodů je dokonale identifikovatelná v předmětech vytvořených ve spolupráci s Rosenthal.


17 200,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 14 214,88 Kč