Aukční malíř z Christie's - Carl Brandt (1852 - 1930) - v Aukci za 14.269 EUR!

Carl BRANDT (1852 -1930) je umělec narozený v roce 1852

Nejstarším výsledkem aukce, jaký kdy byl na webu zaregistrován pro umělecké dílo tohoto umělce, je obraz prodaný v roce 1989 u Aukční síně BELJERS Auktioner / Švédsko, dne 7.listopadu 1989 za dosaženou cenu 14.269 EUR / 377.685,- Kč

Tento umělec prodávaný i v nejuznávanější Aukční síňi  Christie's (v popisu produktu naleznete skeny aukčních prodejů, pro tohoto umělce)

Úrovně cen Artprice.com pro tohoto umělce vycházejí z 457 výsledků aukce. Zvláště: malba, kresba-akvarel.

Tohle další obraz, z kategorie investiční - Naším zákazníkům nabízíme především umění, do kterého se nemusíte bát, vložit své finance. Prodáváme totiž jen takové umělce, který mají stabilní roční zisk - není lépe uložených peněz, než je umění. Z naší zkušenosti mohu jen potvrdit, že až na opravdu malé výjimky lze na umění prodělat - ovšem to by jsme se musely bavit o obrazech, prodaných za miliony, kde už cena je tak našponovaná, že se na tom nedá dalším prodejem vydělat.

Další nespornou výhodou je to, že Vám obraz visí na Vaší zdi, a proto nemůžete o něj přijít, jako lehce můžete přijít třeba o peníze ve fondech či akcii:-))

  • CARL BRANDT - Rybářský přístav
  • Olej na plátně
  • Signováno a datováno rokem 1911
  • Rozměry: 53 cm x 63 cm

v obraze je malé - sotva viditelné říznutí - můžeme zajistit odborné zrestaurování, jinak je obraz v naprostém pořádku - velmi kvalitní malba.

Z tohoto důvodu (miniaturní poškození) je cena za obraz - tohoto formátu a od tohoto uznávaného umělce, a velmi dobře prodejného obrazu, tak velmi nízká

89 000,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 73 553,72 Kč