Aukční malíř Einar Kohlmann (1888 - 1968) - Aukční prodeje: 4.400,- EUR

Einar KOHLMANN (1888-1968)

  • Umělec narozený roku 1888
  •  Cenové hladiny tohoto umělce na Artprice.com vycházejí z 388 výsledků aukcí. Zvláště: malování.
  • Výborný malíř s tendencí násobení zisku.
  • Všechny jeho obrazy prodaný v poslední době, se v aukcích prodaly za dvojnásobek odhadní ceny!!!
  • Olej na panelu
  • Signováno a podepsáno
  • Velikost: 40 cm x 55 cm
56 000,00 Kč
Please select variants first